razem budujemy
Twoją przyszłość

 

Siłą Grupy HRBC są nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale i ludzie, którzy każdego dnia pomagają tworzyć sukces każdego z naszych klientów i partnerów.
Jesteśmy grupą, która powstała i prężnie rozwija się w Polsce, choć działamy globalnie. Naszą siłą jest połączenie znajomości lokalnych warunków
z doświadczeniem na europejskich rynkach.
Łączymy potencjał 4 firm zrzeszających ekspertów od rynku pracy, aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów i partnerów. Marki wchodzące w skład Grupy HRBC są znane i rozpoznawalne wśród tysięcy klientów i partnerów m.in. we Francji, Niemczech, na Węgrzech czy
w Rumunii
.
Grupę HRBC wyróżnia nie tylko szeroki zakres usług, ale i nieszablonowe rozwiązania, przygotowywane dla każdego z naszych partnerów i klientów. Na każdym etapie współpracy budujemy zaufanie i jesteśmy wiarygodnym oraz sprawdzonym partnerem na rynku pracy dla wielu międzynarodowych marek.

Interimax to wyszukiwarka ofert pracy w Polsce i za granicą. W HRBC Group codziennie publikujemy nowe ogłoszenia w naszej wyszukiwarce, aby ułatwić Kandydatom znalezienie wymarzonej pracy.

A-Team od lat skutecznie pomaga odnaleźć na rynku wysokiej klasy specjalistów i wyższą klasę menadżerską w całej Europie. Oferujemy najlepsze i skuteczne rozwiązania z zakresu executive search, direct search, search and selection oraz networkingu. Specjaliści A-Team koordynują i ułatwiają proces poszukiwania odpowiednich kandydatów, a samym kandydatom oferują pomoc i służą ekspercką wiedzą na każdym etapie rekrutacji.
Od 1999 roku działa również A-Team Health Recruitment, specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z sektora medycznego.  Firma, początkowo działająca na rynku brytyjskim, dzisiaj jako członek Grupy HRBC świadczy usługi dla partnerów w całej Europie. Międzynarodowi specjaliści A-Team Health Recruitment dostarczają dedykowane rozwiązania dla małych i dużych zakładów opieki zdrowotnej. Nasze usługi obejmują m.in. dopasowanie profilu kandydata, pomoc w rejestracji w odpowiednich instytucjach we wszystkich krajach oraz wsparcie procesów rekrutacji.

Orus od 2012 roku specjalizuje się w outsorcingu części procesów produkcyjnych i logistycznych. Dzięki kompleksowej obsłudze pomagamy naszym partnerom zmniejszyć koszty pracownicze, a pracownikom oferujemy i gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wysoki standard obsługi.  Działania ekspertów Orusa koncentrują się na outsorcingu powierzchni magazynowych, linii produkcyjnych oraz pełnej obsłudze procesu rekrutacji i zatrudnienia, łącznie z zakwaterowaniem i obsługą księgową.