pomożemy Ci osiągać

lepsze wyniki biznesowe

dla Twojej firmy

Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy poszczycić się wypracowaniem szeregu działań, służących nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji z naszymi klientami i kandydatami. Istotą świadczonych przez nas usług jest harmonijne łączenie potrzeb i oczekiwań każdego z partnerów.

nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, biznesową szczerość oraz dopasowane rozwiązania projektowane z myślą o ich potrzebach

Każdemu klientowi dedykujemy Zespół Projektowy złożony z konsultantów specjalizujących się w jego branży. Ułatwia to komunikację oraz sam proces rekrutacji na stanowisko specjalistyczne czy managerskie – oferujemy najlepiej dopasowane rozwiązania. Na każdym etapie realizowanego przez nas projektu dbamy o jasność przekazu, terminowość, rzetelność oraz najwyższą jakość obsługi. Na wszystkie realizowane przez nas usługi udzielamy odpowiednich gwarancji, posiadamy ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej, a wszystkie zadania wykonujemy zgodnie ze standardami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

specjalizujemy się w:

• executive search
• direct search
• search & selection
• networking