nasza odpowiedzialność

Twoja przyszłość

 

Od blisko 20 lat jesteśmy liderem w rekrutacji specjalistów. Zaufaj doświadczonym ekspertom!

Jesteś zainteresowany? Zarejestruj się!

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych ofert pracy, kliknij przycisk zgłoszenia lub wyślij do nas wiadomość e-mail, aby zarejestrować swoje dane.

Zaaplikuj bezpośrednio on-line

Po otrzymaniu Twoich danych, jeden z naszych Konsultantów skontaktuje się z Tobą w celu omówienia stanowiska i ustalenia najlepszego sposobu przejścia do dalszych etapów rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna

Kiedy Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, pomożemy Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z nowym stanowiskiem pracy.

Ponowny kontakt

Proponowane stanowisko nie spełnia Twoich oczekiwań? Nic straconego! Skontaktujemy się z Tobą, jeśli w naszej bazie  pojawi się ogłoszenie, które może Cię zainteresować.

buduj swoją karierę
razem z nami

W naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na indywidualne oczekiwania
i potrzeby kandydatów. Naszym celem jest skuteczna pomoc specjalistom
i managerom, którzy szukają pracy w Polsce i za granicą, dlatego codziennie dodajemy nowe oferty do naszej wyszukiwarki, aby ułatwić znalezienie wymarzonej pracy. Składając do nas aplikację masz gwarancję, że proces rekrutacyjny odbędzie się sprawnie i profesjonalnie.

Po odbyciu rozmowy z konsultantem i spełnieniu kryteriów stanowiska, Twoja aplikacja będzie rekomendowana u pracodawcy. Następnie nasi konsultanci poinformują Cię o przebiegu rekrutacji oraz będą służyć Ci pomocą na każdym jej etapie. Dodatkowo, Twoja kandydatura będzie rozpatrywana przy każdym projekcie rekrutacyjnym odpowiadającym Twoim kwalifikacjom i preferencjom.