Odkryj z nami nowe możliwości

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem angielskim

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie do naszego krakowskiego lub warszawskiego oddziału poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych z językiem angielskim.

Branża

Sprzedaż

Kraj

Polska

Region / województwo

mazowieckie

Miejsce pracy / miejscowość

Warszawa

Zadania

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych na rynku brytyjskim
  • Opracowywanie i przygotowywanie ofert sprzedażowych w oparciu o rozmowę z klientem i identyfikację jego potrzeb
  • Nawiązywanie oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Raportowanie danych sprzedażowych
  • Bliska współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko
  • Wejście w szeregi firmy o ugruntowanej pozycji, która w branży rekrutacyjnej funkcjonuje od 2007 roku
  • Dołączenie do zespołu gdzie czuć nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi
  • Możliwość korzystania ze stale dostosowującego się do naszych potrzeb pakietu benefitów i świadczeń

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie z klientami, w sprzedaży B2B/B2C/telefonicznej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania i utrzymywanie relacji z klientami
  • Gotowość do podróży służbowych do Wilekiej Brytanii
  • Komunikatywność, elastyczność, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość branży rekrutacyjnej

Typ umowy

umowa o pracę

Ilość wakatów

1