Odkryj z nami nowe możliwości

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem angielskim – Praca zdalna UK

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych z językiem angielskim.

Branża

Sprzedaż

Kraj

Wlk . Brytania

Miejsce pracy / miejscowość

Praca zdalna

Zadania

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych na rynku brytyjskim
  • Opracowywanie i przygotowywanie ofert sprzedażowych w oparciu o rozmowę z klientem i identyfikację jego potrzeb
  • Nawiązywanie oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Raportowanie danych sprzedażowych
  • Bliska współpraca z HRBC Group w Polsce
  • Dbanie o nasz wizerunek

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielne stanowisko - praca zdalna
  • Wejście w szeregi firmy o ugruntowanej pozycji, która w branży rekrutacyjnej funkcjonuje od 2007 roku
  • Dołączenie do zespołu gdzie czuć nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kontakcie z klientami, w sprzedaży B2B/B2C/telefonicznej
  • Umiejętność budowania i utrzymywanie relacji z klientami
  • Gotowość do spotkań z Klientami
  • Komunikatywność, elastyczność, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość branży rekrutacyjnej