Odkryj z nami nowe możliwości

Specjalista ds. Kadr i Płac

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie do naszego wewnętrznego Działu Kadr i Płac poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko:

Branża

HR, Kadry, Płace

Kraj

Polska

Region / województwo

mazowieckie

Miejsce pracy / miejscowość

Warszawa lub Kraków

Zadania

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz zasiłków
  • sporządzanie list płac i innych dokumentów płacowych
  • wystawianie deklaracji ZUS Z-3
  • eksport danych płacowych do systemów bankowych
  • administrowanie dokumentacją płacową, rozliczeniową i zajęć komorniczych oraz odpowiednia archiwizacja tych dokumentów
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT
  • konstruowanie składników płacowych w systemie kadrowym
  • bieżąca współpraca z ZUS, PIP, US, UP
  • terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS - program Płatnik
  • optymalizacja procesu rozwiązania umowy o pracę
  • przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników w systemie ENOVA
  • prowadzenie akt osobowych pracowników zewnętrznych
  • obsługa pracowników - udzielanie informacji, odpowiedź na zapytania
  • doradztwo dla pracowników tymczasowych oraz Działu Rekrutacji i Sprzedaży

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę i pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • pełne wdrożenie do realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole, w którym chętnie dzielimy się wiedzą
  • wygodne biuro w Centrum i pyszną kawę

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac większej ilości pracowników (powyżej 100 osób)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • dokładność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • zdolność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość programu Enova

Minimalne doświadczenie

3 lata

Typ umowy

umowa o pracę

Ilość wakatów

1